Soutěže o knihy

Jarní soutěž o knížku Abeceda z měst

25.03.2015 14:22

Jaro je už tady, sluníčko svítí, meze se prohřívají, příroda začíná pučet.. Pojďte si s námi v tomto nádherném jarním počasí zahrát o jeden výtisk knihy Jana Laštovičky ABECEDA Z MĚST, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Albatros.

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž o knihu pro děti Anton a Jonatán

26.02.2015 21:49

Zúčastněte se naší soutěže a nádherná knížka, jejímž autorem je Jostein Gaarder může být Vaše. Stačí nám napsat správné odpovědi na naše otázky a mít štěstí při losování.

 

Soutěž o 2 výtisky skvělého románu Kde se touláš, Bernadetto

15.09.2014 21:24

Ve spolupráci se společností Albatrosmedia.cz pro Vás připravilo KnihOko.cz soutěž o knihu Kde se touláš, Bernadetto. Stačí správně odpovědět na naše otázky, mít štěstí při losování a knížka může být Vaše. Tentokrát ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce. Každý dostane novotou vonící knížku  Kde se touláš, Bernadetto 

 

Pomozte dětem se slovenštinou! Vyhrajte česko-slovenský obrázkový slovník Jak velbloud potkal ťavu.

23.04.2014 20:58

Zúčastněte se naší soutěže o knížku a vyhrajte skvělý a praktický česko-slovenský obrázkový slovník pro děti s názvem Jak velbloud potkal ťavu, kterou pro děti vydalo nakladatelství Albatros. Stačí správně odpovědět na naše otázky, odpověď poslat do 7. 5. 2014 na adresu hugovasoutez@seznam.cz, do předmětu zprávu uvést SOUTĚŽ

 

1. Kdo napsal recenzi uveřejněnou na webu www.knihoko.cz na knihu Andělské vedení?

  • a) Jana Novotná
  • b) Renata Petříčková
  • c) Ivan Horký

 

2. S kým najdete rozhovor na stránkách www. knihoko.cz?

  • a) Barbarou Nesvatbovou
  • b) Jiřím Žáčkem
  • c) Ilononou Fišerovou

Lednová soutěž o knihu Myšlenkové mapy v byznysu

14.01.2014 14:09

Chcete se lépe orientovat ve svých myšlenkách, chcete proniknout hlouběji do tajů podnikání? Pak je to knížka právě pro Vás. Až do 5. února 2014 si u nás můžete zasoutěžit. Stačí jen správně odpovědět na naše soutěžní otázky a mít štěstí při losování.

Tony Buzan, nejvýznamnější a nejprodávanější autor knih o mozku a učení, ukazuje, jak můžete zásadně zlepšit všechny své schopnosti související s prací a podnikáním – od organizace projektů přes prodej až k vedení lidí. Myšlenkové mapy vám pomohou myslet jasně, kreativně a originálně, dobře pracovat s informacemi a s časem, efektivně přesvědčovat, vyjednávat a prezentovat i dokončovat projekty včas.

1. Kdo je autorem recenze na knihu Martiny Králíčkové Hubnutí bez diet a cvičení na webu KnihOko.cz?

a) Jana Novotná

b) Jarmila Syptáková

c) Viktor Malý

 

2. S jakou ilustrátorkou najdete na stránkách KnihOko.cz rozhovor?

a) Adélou Moravcovou

b) Vendulou Hegerovou

c) Markétou Vydrovou

 

Správné odpovědi nám zasílejte do 5. února 2014 na náš facebook profil https://www.facebook.com/Knihoko.cz či na email hugovasoutez@seznam.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterému výherní knížku Myšlenkové mapy v byznysu zašleme.

 

 

1 | 2 >>